iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

dr Preeti Agrawal - ginekolog

Dr Preeti Agrawal od ponad 20 lat prowadzi praktykę lekarską w Polsce. Jest doktorem nauk medycznych, specjalistą II stopnia ginekologii i położnictwa.
Dr Agrawal w zintegrowany sposób łączy wiedzę z zakresu medycyny konwencjonalnej z naturalnymi metodami leczenia chorób i zapobiegania problemom zdrowotnym. Pomaga kobietom w ciąży w świadomym przygotowaniu do porodu: prowadzi Szkołę Świadomego Macierzyństwa oraz wspiera kobiety po porodzie na cyklicznych spotkaniach dla mam z dziećmi. Prowadzi warsztaty i wykłada na temat zdrowia kobiety w różnych okresach życia, w duchu koncepcji holistycznej. Od czterech lat dr Agrawal organizuje we Wrocławiu międzynarodowe sympozja dla lekarzy i położnych. Więcej informacji na: www.kobietainatura.pl

Autorka książek: „Odkrywam Macierzyństwo. Ciąża, poród, połóg w zgodzie z naturą”, „Kobieta i Natura. Czyli jak zachować zdrowie na każdym etapie życia”, „Zdrowa dieta, czyli co jeść w czasie ciąży i przed poczęciem”, „Dieta po porodzie”, oraz filmów: „Poród w harmonii z naturą” i „Dotyk Miłości. Masaż niemowląt i dzieci starszych”.